«

»

Print this نوشته

گرامیداشت روز سردفتر در خراسان جنوبی

به مناسبت روز سردفتر:

مقام و منزلت سردفتر در خراسان جنوبی پاس داشته شد

سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان خراسان جنوبی با همراهی مدیرکل ثبت اسناد و املاک و پیشکسوتان استان، روز ششم دی را با برگزاری برنامه هائی برای بزرگداشت منزلت سردفتر،گرامی داشتند.

سایت شش دی :

به گزارش سایت کانون سردفتران و دفتریاران، سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان خراسان جنوبی با همراهی مدیرکل ثبت اسناد و املاک و پیشکسوتان استان، روز ششم دی را با برگزاری برنامه هائی برای بزرگداشت منزلت سردفتر،گرامی داشتند.

حضور در مزار آیات اعلام فارابی و هادوی از مجتهدان و کاتبین عدل خراسان، شهید اربابی سردفتر اسنادرسمی که در بمب گذاری حرم حضرت ثامن الحجج علیه السلام به شهادت رسید و سایر درگذشتگان سردفتر و تسلی خاطر به بازماندگان،حضور درمنزل سردفتران بازنشسته، شناسایی معتمدین و انجام مصاحبه و اخذ گزارش از ایشان از اقداماتی بود که برای این روز، برنامه­ ریزی و اجرا شد.

بنابر این گزارش، تلاش برای جمع آوری مستندات از زندگی سردفتران مرحوم استان که در زمره مجتهدین، شاعران و بزرگان استان بوده اند و هماهنگی برای ارائه این اسناد به دفتر حفظ آثار مشاهیر خراسان جنوبی برای انتشار، از دیگر اقداماتی است که در خراسان جنوبی به مناسبت ششم دی ساماندهی و اجرا شد.

سایت شش دی از فرصت استفاده نموده استقبال از انتشار زندگی نامه سران و مفاخر دفاتر را در سایت به آگاهی می رساند .

 همچنین در این روز به همت دفاتر اسناد رسمی استان، اطلاع رسانی و تبریک ششم دی نیز در قالب انتشار آگهی در جراید محلی انجام شد.

برنامه های استان خراسان جنوبی برای روز ششم دی، باتوجه به ایام ماه صفر و نزدیک شدن به ایام اربعین سالار شهیدان حضرت سیدالشهداء علیه السلام، باحضور جمعی از سران دفاتر اسنادرسمی و ازدواج و طلاق این استان در مرکز اهدای خون حضرت قائم(عج) شهر بیرجند و اهدای خون به پایان رسید.

Permanent link to this article: http://adlnevis.ir/%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%b3%d8%b1%d8%af%d9%81%d8%aa%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d8%ac%d9%86%d9%88%d8%a8%db%8c/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>